Autoryzowany serwis urządzeń dla SKP i OSKP

capelec

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń wykorzystywanych na Stacjach Kontroli Pojazdów. Posiadamy akredytację na serwis urządzeń min. firmy Capelec, która jest liderem w branży produkcji urządzeń do badania i analizy spalin w pojazdach samochodowych, a także linii diagnostycznych dla serwisów samochodowych i stacji kontroli pojazdów.

Nasza firma posiada doświadczony personel z wieloletnim doświadczeniem z zakresu napraw i kalibracji urządzeń diagnostycznych. Posiadamy własne stanowiska serwisowe oraz magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych.

Cartec oficjalnym dystrybutorem oraz autoryzowanym serwisem analizatorów i dymomierzy firmy Capelec

Szybkość działania

Serwisując Państwa urządzenia zapewniamy szybką i fachową naprawę. Nasz personel pozostaje w stałym kontakcie z właścicielem urządzeń w celu uzgodnienia zakresu niezbędnych prac serwisowych tak aby zoptymalizować koszt i czas naprawy do niezbędnego minimum.

naprawa analizatorów spalin, dymomierzy, kalibracje, serwis, kalibracje, przeglądy, sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych

Metoda działania

Posiadamy własny serwis mobilny oraz stacjonarny więc mamy możliwość dopasowania się do wymagań zleceniodawcy. Na czas naprawy czy kalibracji oferujemy sprzęt zastępczy tj analizatory spalin, dymomierze, komputery, mierniki itp.

Korzyści

• Ciągłość pracy SKP
• Brak nieprzewidzianych awarii
• Wydłużenie żywotności i sprawności urządzeń
• Prawidłowość pomiarów po prawidłowo wykonanej kalibracji
• Oryginalne części zamienne oraz eksploatacyjne
• Aktualizacja oprogramowania zgodna z obowiązującymi przepisami

Capelec

Zostań Naszym partenerem

Zajmujemy się kompleksową obsługą oraz naprawą urządzeń diagnostycznych do kontroli pojazdów i analizy spalin samochodowych. Skorzystaj z naszych usług, które obejmują instalację, naprawy, przeglądy, kalibracje oraz legalizacje produktów renomowanej firmy CAPELEC.

Zgłoszenie serwisowe